Полицијата не ги пушта Охриѓани да одет Струга

Автомобили застанати од полицијата во близина на Бензиската “Лукоил” на Булевар Туристичка , полицијата не ги пушта да излезат од градот односно да не одат Струга , освен тие што работа Струга и хитни случаеви .

Наскоро повеќе информации

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *