Фото : Во Струга падна новогодишната елка

Во центарот на Струга падна новогодишна елка ,  во инцидентот нема повредени.

 

struga elka 2

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *