Вчера во Скопје наврнаа 37 литри дожд на квадратен метар, а дуваше ветар со брзина од 70 километри на час . Фото

nevremeddd nevreme-skopjed 5232352333 ghbstrh

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *