Јорго: Дали градоначалникот Рамиз Мерко со нас се “заебава”

ДОСТА НИ Е од лагите на градоначалникот и советниците на општина Струга
ДЕМОКРАТИ бараат итно оставка да си поднесе неспособниот градоначалник и советниците на Општина Струга, вели претседателот на „Демократи“ Јорго Огненовски.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *