kamcev

Приведен Орце Камчев- се спремал за бегство!?

Агенцијата за национална безбедност (АНБ) имала информации дека наводно Орце Камчев се спрема за бегство и утринава го уапсиле .

Орце Камчев е осомничен во истрагата “Плацевите на Водно”, па поради тоа Обвинителството ќе побара притвор.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *